Rok Love is the answer!

Dziś mija rok odkąd stworzyliśmy Love is the answer! Nie żałujemy! Naszą przygodę zaczęliśmy tym oto wpisem o naszym blogu.

Za nami 54 wpisy, kolejne odwiedzone miejsca, mnogość kulinarnych doznań (na których opisywanie ciągle brakuje nam czasu)… Rozpoczęliśmy cykl porad podróżniczych i założyliśmy Snapchata!  😉 A wszystko to osiągnięte dzięki wspólnemu zaangażowaniu i ciężkiej pracy! Pierwszy rok blogowania, zakończony z wielkim przytupem*, utwierdza nas w przekonaniu, że RAZEM MOŻEMY WSZYSTKO!

radośnie w Bryce Canyon :)
radośnie w Bryce Canyon 🙂

Odwiedziliście z nami Chorwację, Wenecję, USA, Dominikanę, Maroko, Porto Santo oraz wybraliśmy się wspólnie w podróż po Europie, a także do zimowej Austrii i Białki Tatrzańskiej. Spędziliśmy też weekend z naszymi siostrzenicami w Londynie. Nie zapomnieliśmy również o pięknych miejscach jakie ma do zaproponowania Polska .(Zajrzyjcie zresztą do mapy naszych podróży)

Spotkaliśmy się z bardzo ciepłym przyjęciem z Waszej strony, za co OGROMNIE dziękujemy! Dostajemy wiadomości z pytaniami i prośbami o rady dotyczące odwiedzonych przez nas miejsc, przez co czujemy się BARDZO docenieni!

Przekonaliśmy się, że prowadzenie bloga, to nie tylko zabawa, ale przede wszystkim odpowiedzialne i czasochłonne zajęcie. Czasami w pogodzeniu z normalnym życiem i pracą, było naprawdę ciężko wyłuskać wolną chwilę na tworzenie kolejnego wpisu (w końcu spać też kiedyś trzeba 😉 ).

Z założenia blog ma być dla nas miejscem odetchnienia, podróżniczych wspomnień oraz dzielenia się z Wami naszymi doznaniami, radami i przemyśleniami. Gdy tempo naszego życia prywatnego przybierało zbyt duże obroty, nie byliśmy w stanie cieszyć się w 100% z powstającego wpisu… Dlatego! Plan na 2017 jest dla nas jasny:

  • Od teraz podejmujemy się tworzenia wpisów na bloga tylko i wyłącznie, gdy będziemy mieli głowę wolną, od pędzącej rzeczywistości!
  • Obiecujemy, zamieścić kilka wpisów dotyczących odwiedzonych przez nas restauracji, co do tej pory stanowczo zaniedbaliśmy… ! 😦
  • Postaramy się umieszczać więcej postów na facebooku !
  • Zadbamy, by na snapchacie (loveitanswerpl) pojawiały się wzmianki zarówno podróżnicze, kulinarne, jak i te bardziej prywatne !

Przed nami rok pełen wyzwań i nowych planów! Mamy nadzieję, że uda nam się spełnić kolejne podróżnicze i kulinarne marzenia, którymi będziemy się z Wami dzielić! Będziemy się do Was uśmiechać i zachęcać do chwytania po Wasze marzenia.

Plaża w Port Hueneme

Dla nas partnerski optymizm i wiara we własne możliwości, nie jest niczym przereklamowanym. Działając w myśl zasady love is the answer zdobędziecie więcej, niż może Wam się wydawać! A my kolejny rok będziemy tego dowodem! ❤

Liczymy na Waszą obecność i aktywność!

Karina i Sebastian
Love is the answer!

* o “przytupie”  opowiemy w stosownym momencie

A oto przegląd naszego blogowego roku:

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s